CSF ELEKTRO s.r.o.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

PORTFOLIO


CSF-ELEKTRO vyrábí rozvaděče nízkého napětí do 1000 V. Produkce je orientována zejména na kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníků. Rozváděče jsou vyráběny v krytí od IP 20 do IP 65. Vnitřní krytí IP xx/20 je provedeno z plastových dílů.

Rozváděčové skříně používáme od ověřených dodavatelů např OEZ, RITTAL. Výrobky nacházejí uplatnění nejen v energetice, strojírenském a zpracovatelském průmyslu, teplárenství, ale i v sektoru služeb. Výroba rozváděčů nízkého napětí probíhá přesně dle požadavků a přání zákazníků. Rozváděče jsou osazovány klasickými jistícími prvky, stykači, reléovou technikou, a frekvenčními měniči od renomovaných výrobců, za zmínku stojí např. společnosti jako Schneider Electric CZ, s.r.o., OEZ s.r.o., ABB s.r.o., Eaton Elektrotechnika s.r.o., GE Consumer & Industrial, Schrack Technik, Weidmüller a dalšími podle přání zákazníka.

Pro zajištění nejvyšší kvality výrobků firmy musí všechny rozváděče před expedicí projít výstupní kontrolou ve vlastní zkušebně, kde se provádí nejen zkouška kvality, ale také funkční kontrola dle ČSN Na základě této kontroly je na každý výrobek vystaven atest a prohlášení o shodě, které stanoví ČSN.

Návrhy prohlášení o shodě a typové zkoušky byly certifikovány v akreditované laboratoři VPÚT Vyškov.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky